|

گروه توليدي و صنعتي Forbexبا نزديك به نيم قرن تجربه در عرصة توسعه، ساخت و نصب پوشش‌هاي چمن مصنوعي محصولات خود را در ايران توسط شركت مرواريدداران به دوستان و علاقه‌مندان ارائه مي‌دهد.

با استفاده از الياف مصنوعي، شركت Forbexتوانسته است نقش بسيار مهمي را همراه با بررسي دائم كيفيت در آزمايشگاه‌هاي پيشرفته مختلف و مدرن امروزي و بكارگيري تجارب استفاده كنندگان در باشگاه‌هاي ورزشي با توليدات مختلف چمن مصنوعي و كفپوش‌هاي سالنهاي ورزشي، در تجارت اين محصول كسب كند. بر پايه اين تجارب، الياف مصنوعي به ويژه براي استفاده در فوتبال‌هاي حرفه‌اي و كفپوشهاي مدرن ورزشي در آزمايشگاه‌هاي Forbexتوسعه يافته است.

طرح و اجراي زمين‌هاي تمرين و مسابقات ورزشي به خصوص در رشتة فوتبال در سطح جهان، خود گوياي اين مطلب و محبوبيت محصولات اين شركت در ميان مديران باشگاه‌ها و بازيكنان مشهور دنيا مي‌باشد.

ساختار مهندسی چمن های مصنوعی پلی تن آلمان

 

1 الیاف Monofilament
2 دانه های گرانول
3 دانه های شن
4 لایه ی زیر سازی

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CoolPlus Technology

 

این خاصیت در چمن های مصنوعی منحصرا برای این کمپانی می باشد.و باعث می شود تا چمن های ساخته شده با این تکنولوژی در مقابل تابش اشعه ی آفتاب داغ نشده و بازیکنان گرما را حس نکنند.این مسئله بزرگترین مشکل در چمن های مصنوعی می باشد که باعث می شود تا چمن های مصنوعی تولید شده توسط کارخانه پلی تن ساختاری کاملا مهندسی و متقاوت با محصولات مشابه داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LigaGrass

 

چمن ليگاگراس پلي‌تان داراي تركيب خوبي از ويژگي‌هاي مثبت چمن مصنوعي فوتبال از الياف مصنوعي است، همانند لطافت و قابليت ارتجاعي بالا با مزاياي فيلامنت‌هاي بافته شده، مانند حجم بالاتر و نگهداري آسان.

چمن‌هاي فوتبال ليگاگرس پلي‌تان، توليد شده از الياف مصنوعي با فرمول PEپلي‌تان و حداكثر ضخامت فيبر تقريباً 200gmتوليد مي‌شود. اين عمل منجر به ايجاد يك چمني مي‌شود كه ويژگي‌هاي منحصر به فرد و مقاومت عالي در برابر سايش و هزينه نگهداري كم و آسان دارد. پلي‌تان تنها توليد كننده‌اي است كه مي‌تواند با درآميختن اين نقاط مثبت، رضايت خاطر استفاده كنندگان اين نوع چمن مصنوعي را ارائه دهد.

 

 

 

 

 
Liga Turf

 

الياف نرم و مقاوم، محافظت از پوست ورزشكار در حين مسابقه

توانايي برگشت‌پذيري به حالت اول، مقاوم در مقابل فرسايش و سائيدگي در حين بازي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Monotex 235

 

چمن مونوتكس پلي‌تان داراي خصوصيات ويژه‌اي مي‌باشد كه اين چمن را از ديگر محصولات چمن مصنوعي متمايز مي‌كند. يكي از اين خصوصيات حجم و تراكم بالاي الياف به كار رفته در مونوتكس مي‌باشد كه خود فشارهاي زياد ناشي از وزن يا بازي را تحمل كرده و نگهداري آن را آسان و سهل مي‌كند.

اين نوع چمن مصنوعي، در حقيقت نوع پيشرفته ليگاگراس مي‌باشد، فقط با اين تفاوت كه در اين نوع از چمن، چين‌زدگي و هم چنين تراكم الياف بيشتر از ليگاگراس مي‌باشد.